Stany

 

Jedným z cieľov našej eventovej agentúry je poskytovať kvalitné služby v oblasti zabezpečenia veľkoplošných párty stanov, doplnkov a rôzneho príslušenstva pre spoločenské podujatia.

 

Veľa eventov pre našich klientov sme organizovali v párty stanoch, kde sme vytvorili neopakovateľnú atmosféru doplnenú kvalitným programom a cateringom. Máme zmysel pre detail a kvalitu a preto sa snažíme uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov.

Ponúkame rôzne typy a veľkosti stanov, profesionálnu montáž a taktiež neobyčajnú výzdobu a dekoráciu interiéru aj exteriéru. O všetko sa postarajú naši skúsení a kreatívni odborníci, ktorí majú množstvo skúseností nielen z domova ale aj zo zahraničia.

Stany poskytujeme na rôzne typy akcií ako sú firemné akcie, VIP eventy, firemné výročia, športové akcie, festivaly, oslavy narodenín, svadby a na podobné akcie všetkých typov. Zaujímavosťou sú aj priesvitné strechy stanov, kde môžete zažiť čaro večernej hviezdnej oblohy.

 

Našou špecialitou sú led-svietiace stand by stoly a stoličky, barové pulty, vodné steny, rôzne typy elegantného párty sedenia, špeciálne výzdoby ako svietiace stromy, steny, krásne perové lustre a mnoho ďaľšej prekrásnej výzdoby. Výzdobu vieme pripraviť špeciálne klientovi na mieru podľa požiadaviek, predstáv a témy akcie.